چیلر زیر صفری هواخنک و آب خنک شرکت تهویه آذرباد

تصاویر چیلر زیر صفری هواخنک و آب خنک شرکت تهویه آذرباد

چیلر زیر صفری چیست؟

چیلر زیر صفری هوا خنک و آب خنک برای پروسه های صنعتی در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و صنایع غذایی یا پروسه های صنعتی خاص دیگر کاربرد دارد. در این نوع دستگاهها دمای سیال آب که با درصد مناسبی اتیلن گلیکول ترکیب شده است درمحدوده 0 الی 20 درجه سانتیگراد از اواپراتور خارج می گردد. با توجه دمای زیر صفری آب خروجی در دستگاه چیلر زیر صفری هواخنک و آب خنک در طراحی و ساخت این دستگاهها ملاحضات خاصی به شرح زیر اعمال می گردد.

تفاوت های چیلر زیر صفری هوا خنک و آب خنک یا چیلرهای معمولی

چیلر زیر صفری هواخنک و آب خنک تولیدی شرکت تهویه آذرباد بر حسب شرایط پروژه طراحی و تولید می گردد و حداقل دارای تفاوت های زیر با چیلرهای معمولی می باشد: 1-دمای تبخیر گاز مبرد عموما پایین تر از صفر درجه سانتیگراد است و بسته به دمای سیال خروجی باید سه الی پنچ درجه سانتیگراد پایین تر باشد.
2-اواپراتور چیلر زیر صفری عموما از نوع پوسته و لوله است و سطح حرارتی مبدل با ملاحضات خاص طراحی و تولید می گردد.
3-بدلیل ورود دمای پایین گاز مبرد به کمپرسور و احتمال برگشت مایع باید از مایع گیر در ورودی کمپرسورها استفاده نمود این تجهیز بسته به طراحی می تواند مجهز به هیتر الکتریکی باشد.
4-بسته به ظرفیت و دمای سیال خروجی با توجه به طراحی نیاز به خنک نمودن روغن کمپرسور است که باید در طراحی و ساخت اعمال گردد.
5-روغن مبرد مورد استفاده باید از نوع زیر صفری باشد.
6-با توجه به کارکرد تمام فصول چیلرهای زیر صفری هواخنک و آب خنک باید برای کنترل ظرفیت کندانسور هوای یا کندانسور آب ملاحضات لازم در نظر گرفته شود.
7-سیال آب در گردش باید با ترکیب مناسبی اتیلن گلیکول باشد تا یخ زدگی رخ ندهد. 8-و سایر ملاحضات دیگر در طراحی سیستم برقی و کنترلی و مکانیکی که بسته به نوع پروژه باید توسط سازنده در نظر گرفته شود.

تجهیزات منصوب بر روی چیلرهای زیر صفری هواخنک و آب خنک شرکت تهویه آذرباد

1-کمپرسور با تعداد مناسب از نوع اسکرو یا پیستونی
2-اواپراتور از نوع پوسته لوله
3-کندانسور از نوع هواخنک یا آب خنک پوسته لوله shell & tube
4-شیر انبساط ترموستاتیک یا الکترونیک
5-آکومولاتور یا مایع گیر در ورودی کمپرسور
6- اویل سپراتور
7-مبدل خنک کننده روغن
8-تابلو قدرت و کنترل
9-اقلام کنترلی نظیر سنسورهای فشار ، سنسور دما ، ترموستات ، پرشر سوییچ
10-فن کندانسور ( در صورت هواختک بودن دستگاه )
11-فیلتر درایر
12-سایت کلاس رویت کیفیت مبرد
13-و سایر تجهیزات تکمیلی دیگر بر حسب نوع پروژه

بهترین سازنده چیلر زیر صفری هواخنک و آب خنک

با توجه به خاص بودن چیلر زیر صفری هوا خنک و آب خنک باید سازنده دارای توان علمی بالا باشد به نحوی که در طراحی اجزای دستگاه حاذق و توانمند باشد همچنین فضای تولید بزرگ و موجه با داشتن بخش تولید اواپراتور و کندانسور و کویل از الزمات یک سازنده توانمند است.
شرکت تهویه آذرباد با بهره گیری از مهندسان مجرب با توان علمی بالا و همچنین با فضای تولید وسیع و با تجهیز بودن کارخانجات خود به واحد مبدل سازی و کویل سازی قادر به طراحی و ساخت انواع چیلرهای زیر صفری آب خنک و هواخنک می باشد.

اطلاعات لازم جهت ساخت چیلر زیر صفری هواخنک

اطلاعات زیر جهت طراحی و ارائه پیشنهاد فنی و مالی برای چیلرهای زیر صفری هواخنک از سوی مشتریان می بایست به مهندسی فروش شرکت تهویه آذرباد ارائه گردد:
1-دمای سیال ورودی و خروجی
2-دمای هوای خشک محیط محل نصب دستگاه
3-ارتفاع از سطح دریا (نزدیکترین شهر محل نصب)
4-دبی سیال در گردش 5-نوع کاربری ( چهار فصل یا تک فصل)
6-نوع مبرد مد نظر مشتری

اطلاعات لازم جهت ساخت چیلر زیر صفری آب خنک

اطلاعات زیر جهت طراحی و ارائه پیشنهاد فنی و مالی برای چیلرهای زیر صفری هواخنک از سوی مشتریان می بایست به مهندسی فروش شرکت تهویه آذرباد ارائه گردد:
1-دمای سیال ورودی و خروجی
2-دمای هوای مرطوب محیط محل نصب دستگاه
3-ارتفاع از سطح دریا (نزدیکترین شهر محل نصب)
4-دبی سیال در گردش 5-نوع کاربری ( چهار فصل یا تک فصل)
6-نوع مبرد مد نظر مشتری

سازنده ایرانی چیلر زیر صفری هواخنک و آب خنک

شرکت تهویه آذرباد با بهره گیری از مهندسان مجرب ایرانی با توان علمی بالا و همچنین با فضای تولید وسیع و با تجهیز بودن کارخانجات خود به واحد مبدل سازی و کویل سازی قادر به طراحی و ساخت انواع چیلرهای زیر صفری آب خنک و هواخنک می باشد.

سوالات در خصوص چیلرهای زیر صفری

1-آیا چیلر زیر صفری سازنده داخلی دارد؟ پاسخ: تعداد انگشت شماری از شرکت های توانمند در داخل کشور وجود دارند که توانمندی طراحی و ساخت چیلرهای زیر صفری را دارند. 2-بهترین مشخصات فنی چیلر زیر صفری چیست ؟ در موارد فوق الذکر توضیحات کاملی در این خصوص ارائه گردیده است.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟